DANIEL DEF. GRIP AR-15 BROWN - WITH INTEGRATED TRIGGER GUARD
Back to products
ARMSCOR 9MM 115GR FMJ VALUE PACK
ARMSCOR 9MM 115GR FMJ VALUE PACK $31.00
YHM VICTRA 12 12″ ROD KIT
YHM VICTRA 12 12″ ROD KIT
5 in stock
Purchase & earn 37 points!
Compare
Add to wishlist
SKU: CSSI|YEYHM1212 Category: Class 3 Parts & Accessories
Share:
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Additional information
UPC
Manufacturer
Yankee Hill Machine
Manufacturer Part Number
YHM-1212
Dimension
0.60 X 5.20 X 14.80
Height
0.6000
Length
Material
MELONITE
Color
BLACK
Width
5.2000
Finish
Matte
Fit
VICTRA-12
Model
VICTRA-12 ASSEMBLY RODS
Subcategory
Suppressor Accessories
Product Type
Rod
Shipping Weight
Weight
Scope Cover Included
False
Package Width
5.0
Package Length
15.0
Package Height
Drilled and Tapped
False
Illuminated Reticle
Adjustable Objective
Additional Feature 2
For Victra-12 Silencers
Additional Feature 1
12" Rod Kit
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “YHM VICTRA 12 12″ ROD KIT” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
Compare
DEAD AIR SILENCERS ENHANCED – SPANNER WRENCH KIT S/P SERIES
Class 3 Parts & Accessories
Add to wishlist
Purchase & earn 30 points!Add to cart
Quick view
Dead Air Wave Spring for KeyMo and KeyMicro Adapters
Class 3 Parts & Accessories
Purchase & earn 10 points!Add to cart
Quick view
G-Outdoors Tactical Suppressor Cover 7.5″ Multicam